Oční kapky k léčbě a prevenci příznaků alergického zánětu spojivek

  • přírodní složení – Ectoin 2% a hyaluronát sodný 0,24%

  • bez konzervačních látek

  • ideální pro citlivé oči i pro děti

  • vhodný pro nositele kontaktních čočekJak správně kapat Vividrin ectoin

Před použitím sejměte ochranné víčko na špičce lahvičky. Dejte pozor, abyste se prsty nedoktl/a špičky lahvičky.

Palec položte na ergonomicky tvarovanou opěrku a další dva prsty položte na spodní část lahvičky

Obraťte lahvičku dnem vzhůru a držte ji tak, jak je uvedeno na obrázku.

Při kapání do oka mírně zakloňte hlavu a držte lahvičku nad okem. Druhou rukou jemně stáhněte dolní víčko dolů, lahvičku stále držte dnem vzhůru a mírně zatlačte v místě opory pro palec. Tímto způsobem se uvolní jedna kapka z lahvičky přímo do oka. Po aplikaci oko zavřete a pomalu jím pod víčkem pohybujte, aby se kapka optimálně rozprostřela po celém povrchu oka.

Vážená paní, pane,

upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č.40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.