Zuzka Č.

Kapky se dobře nanášejí, oproti kapkám, které jsem již měla, mi v období alergií ulevily a zdá se mi, že i pomohly při práci s pc.


Jitka K.

Celá naše rodina trpí alergiemi, já osobně na prach a na srst, testování mě tedy velmi potěšilo. Díky testování jsem měla možnost vyzkoušet oční kapky Vividrin a byla jsem příjemně překvapená. Úleva se dostavila téměř okamžitě. Po použití kapek dojde ihned k výraznému zlepšení, a to až na několik hodin. Za mě mohu jen doporučit.


Veronika B.

Oční kapky Vividrin ectoin pro mě nebyly žádnou novinkou. Už jsem si je několikrát sama koupila, protože na jaře mívám období, kdy mě hodně svědí oči. Přestože oficiálně alergii prokázanou nemám, i když je pravda, že na testech jsem byla před několika lety a za tu dobu se to mohlo změnit. Oči mám po operaci náchylné ke svědění i mimo období alergií, takže oční kapky jsou mým stálým pomocníkem. Na Vividrin ectoin je nejvíc super, že po otevření vydrží až šest měsíců, zatímco jiné kapky se musí často po měsíci vyhodit. Úleva je okamžitá, takže mi dělají společnost v kabelce.


Klára K.

Jsem alergik na pyly, takže jaro a počáteční léto je pro mě náročné. Bydlím za Prahou a pravidelně běhám v přírodě. Když je ve vzduchu pyl, který mne dráždí, vždy mě pálí oči. Proto je dobré mít po ruce kapky, které očím uleví. Testovala jsem Vividrin ectoin a jsem s ním spokojená. Úleva přijde rychle, používám kapky často, jsem ráda, že mám s nimi dobrou zkušenost.


Eliška V.

Aplikace je velmi jednoduchá. Po aplikaci je cítit značná úleva. Oči neštípou, nepálí a neslzí. Vřele doporučuji všem alergikům.


Jakub D.

Trpím na velmi suché a podrážděné oči, často také mívám ječné zrno. Po aplikaci kapek jsou oči více zvlhčené, nedřou a nejsou podrážděné, za mě zatím spokojenost.


Denisa M.

Kapky rychle působí a mají dlouhodobý účinek. V oku jsou příjemné, nijak nedráždí a oceňuji snadnou aplikaci.


Michaela M.

Oční kapky Vividrin ectoin jsou skvělou volbou pro citlivé oči. Neobsahují konzervanty a na oku svým složením vytvoří ochrannou vrstvu, která zabraňuje proniknutí alergenů což je v tomto období příhodné. Pro mne je plus, že obsahují kyselinu hyaluronovou, která zvlhčuje oko. Nepálí, neštípou –zůstává po nich příjemný pocit. Hodí se i na léčení alergických zánětů spojivek. Za mne spokojenost a mohu doporučit.


Hana R.

Nepamatuji jaro, kdy mě nesvědí oči. A to nejen mě, ale i mé nejbližší. Proto jsem uvítala možnost vyzkoušet kapky Vividrin. Nečekala jsem, až mě oči začnou svědit, ale preventivně ráno jsem si oči prokápla. A pak i během dne dle potřeby. Pro příjemnou úlevu od svědivých očí se Vividrin stal součástí mé výbavy v kabelce. To, že je přípravek bez konzervantů ocenila i moje těhotná dcera. A pak mě potěšila doba šesti měsíční doba použitelnost po otevření.


Iveta N.

S velkým očekáváním jsem vyzkoušela oční kapky na alergii Vividrin ectoin. Jelikož alergii mám již dlouho, vyzkoušela jsem různé druhy léků, především ty volně dostupné v lékárně. Některé léky byly i zcela bez účinku. Vividrin ectoin potlačil všechny příznaky. Nejhorší bylo vždy svědění očí, které je velmi nepříjemné. Při používání jiných očních kapek, svědění polevilo, ale i nadále přetrvávalo slzení a lehké pálení, to i při pravidelném používání.

Při užívání Vividrin ectoin je rychlá a znatelná úleva. Během chvilky odezní svědění i pálení oči, poté i slzení a zarudnutí od podráždění. Úleva je znatelná a i dlouhodobá. Velmi dobře působí i při pobytu v přírodě, kde je alergie silnější a účinek je dostačující.

Většinou jsem používala i další léky na alergii, např. Xyzal, Zodac nebo Zyrtec. Ale ulevující účinky na oči byly minimální. Proto jsem hledala oční kapky, které odstraní všechny příznaky alergie, pálení, svědění, slzení a zarudnutí. Po vyzkoušení Vividrin ectoin jsem našla to, co jsem hledala. Konečně něco, co mi zabírá na všechny příznaky podrážděných očí při alergii a doufám, že to tak bude i nadále. A kapky jsou volně dostupné v lékárně. Myslím, že za vyzkoušení to určitě stojí. I když jsem k lékům někdy nedůvěřivá, že stejně nepotlačí všechny příznaky, tak u těchto kapek jsem velmi mile převapena. A věřím, že mi pomůžou lépe překonat období alergie.


Vážená paní, pane,

upozorňujeme Vás, že webové stránky, na které hodláte vstoupit, nejsou určeny široké veřejnosti, neboť obsahují odborné informace o léčivých přípravcích, včetně reklamních sdělení, vztahující se k léčivým přípravkům. Tyto informace a sdělení jsou určena výhradně odborníkům dle §2a zákona č.40/1995 Sb., tedy osobám oprávněným léčivé přípravky předepisovat nebo vydávat (dále jen odborník).

Vezměte v potaz, že nejste-li odborník, vystavujete se riziku ohrožení svého zdraví, popřípadě i zdraví dalších osob, pokud byste získané informace nesprávně pochopil(a) či interpretoval(a), a to zejména reklamní sdělení, která mohou být součástí těchto stránek, či je využil(a) pro stanovení vlastní diagnózy nebo léčebného postupu, ať už ve vztahu k sobě osobně nebo ve vztahu k dalším osobám.